Suur aastalõpukontsert „A Vision of Elvis“

„A Vision of Elvis“

Rock’n’rolli kuningas on tagasi! UK nr 1 Elvis Presley tribüütartist Rob Kingsley toob Eestisse legendaarse artisti muusika ja show kontserdil „A Vision Of Elvis“. Kokku vaid 3 kontserti Tallinnas, Pärnus ja Tartus!

Rob Kingsley viib neil kontsertidel publiku audiovisuaalsele rännakule läbi aja, mille sarnast pole veel nähtud! Ta kaasab publiku tõeliselt autentsesse Elvise showsse. Mitmed inimesed, kes maailmakuulsa lauljaga omal ajal kokku puutusid, on tõdenud, et Rob Kingsley välimus ja laulmine on erakordselt sarnane Elvisega ning veelgi enam – ta on suutnud tabada tema olemuse, karisma ja hoiaku!

Kontserdil tulevad esitusele Elvis Presley kuulsad hitid nagu „Stuck On You“, „It’s Now or Never“, „Return to Sender“, „G.I. Blues“, „Suspicious Minds“, „The Wonder of You“ ja paljud-paljud teised armastatud palad.

Üle maailma paljudel kontsertidel ja festivalidel esinenud Rob Kingsley’t on pärjatud erinevate rahvusvaheliste auhindadega oma Elvise show eest, teiste seas parim Elvis Presley tribüütartist, parim meestribüütartist, Euroopa suurima Elvise võistluse tšempion jne. Lisaks on ta esimene Elvise tribüütartist, kes on esinenud tuntud Wembley staadionil üle 50 000 inimesele.

Tule kontserdile ja saa osa erakordsest showst!

_____________________________________________________________

HINNAINFO:

Piletid eelmüügist:
Tallinn, Alexela kontserdimaja: 69 € - 7. rida
Pärnu kontserdimaja: 69 € - 5. rida
Tartu, Vanemuise kontserdimaja: 69 € - 5. rida

Sissepääs tund enne algust.

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi ning muuta hindu ette teatamata.

T, 27. detsember, kell 19
Alexela kontserdimaja

K, 28. detsember, kell 19
Pärnu kontserdimaja

N, 29. detsember, kell 19
Vanemuise kontserdimaja