„A Vision of Elvis“ 29.12

69,00 

Tootekood: elvis29 12 Kategooria:

Kirjeldus

Suur aastalõpukontsert „A Vision of Elvis“

Rock’n’rolli kuningas on tagasi! UK nr 1 Elvis Presley tribüütartist Rob Kingsley toob Eestisse legendaarse artisti muusika ja show kontserdil „A Vision Of Elvis“. Kokku vaid 3 kontserti Tallinnas, Pärnus ja Tartus!

Rob Kingsley viib neil kontsertidel publiku audiovisuaalsele rännakule läbi aja, mille sarnast pole veel nähtud! Ta kaasab publiku tõeliselt autentsesse Elvise showsse. Mitmed inimesed, kes maailmakuulsa lauljaga omal ajal kokku puutusid, on tõdenud, et Rob Kingsley välimus ja laulmine on erakordselt sarnane Elvisega ning veelgi enam – ta on suutnud tabada tema olemuse, karisma ja hoiaku!

Kontserdil tulevad esitusele Elvis Presley kuulsad hitid nagu „Stuck On You“, „It’s Now or Never“, „Return to Sender“, „G.I. Blues“, „Suspicious Minds“, „The Wonder of You“ ja paljud-paljud teised armastatud palad.

Üle maailma paljudel kontsertidel ja festivalidel esinenud Rob Kingsley’t on pärjatud erinevate rahvusvaheliste auhindadega oma Elvise show eest, teiste seas parim Elvis Presley tribüütartist, parim meestribüütartist, Euroopa suurima Elvise võistluse tšempion jne. Lisaks on ta esimene Elvise tribüütartist, kes on esinenud tuntud Wembley staadionil üle 50 000 inimesele.

Tule kontserdile ja saa osa erakordsest showst!

Vaata lähemalt: https://www.youtube.com/watch?v=RnwC4LvX6rE&ab_channel=ThePlayhouseWestonSuperMare

27.12 kl 19 – Tallinn, Alexela kontserdimaja
28.12 kl 19 – Pärnu kontserdimaja
29.12 kl 19 – Tartu, Vanemuise kontserdimaja

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi ning muuta hindu ette teatamata.

Lisainfo

Kuupäev

29. detsember

Algus

19:00

Asukoht

Vanemuise kontserdimaja

Vali pilet

69 € täispilet