Kiivitaja talu suvekontsertide hooajapass 2023

150,00 

Laost otsas

Tootekood: HOOAJAPASS 23 Kategooria:

Kirjeldus

Kiivitaja talu suvekontsertide hooajapass

Kiivitaja talu Pangodis korraldab sel suvel juba 8. aastat järjest suvekontserte.

Sel hooajal väisavad Kiivitaja talu suvelava paljud põnevad artistid ning publikut oodatakse lausa 11 suvekontserdile. Lauljate ja bändide seast leiab ammuseid lemmikuid, kes juba mitmendat hooaega taluõue kihama panevad, teiste seas suurte ja väikeste poolt armastatud Karl-Erik Taukar, legendaarne Terminaator, laulukirjutaja Jaan Tätte, ansambel FIX, roosiaia kuninganna Anne Veski, Puuluup jpt.

Kuid avastamist jagub veel, sest sel aastal on Kiivitaja talu suvelaval ka muusikuid, kes seal alles esimest korda esinevad. Suvekontsertide hooaja avab ansambel Black Velvet oma hittidega ning juulis astuvad esmakordselt Kiivitaja talu suvelavale Stefan ja tantsubänd Legend. Augustis aga saab tulla kuulama Synne Valtri Bandi ning soomlasest akordionivirtuoosi Kimmo Pohjoneni!

Kiivitaja talus on kõik ühes kohas olemas – imeilus loodus koos päikeseloojanguga, suvelava, purskkaevuga tiik, külaliskohvikud, seljatoega toolid, istumisalused ning palju ruumi tantsimiseks ja lastele jooksmiseks. Kiivitaja talu ootab kõiki lähedalt ja kaugelt tulijaid nautima suvekontserte talu õuel!

NB! Suvehooajapilet kehtib vaid ostjale ehk ühele inimesele (pilet on isikustatud).

Suvekontsertide ajakava:
09.07 Black Velvet
13.07 Terminaator
14.07 Anne Veski
16.07 Puuluup
20.07 Karl-Erik Taukar
23.07 FIX
27.07 Legend
30.07 Stefan
03.08 Synne Valtri
10.08 Kimmo Pohjonen
12.08 Jaan Tätte

Lisainfo

Kuupäev

Kiivitaja talu suvekontsertide hooajapass 2023

Asukoht

Kiivitaja talu suvelava

Vali pilet

150 € hooajapass