Jaanituli 2024 Tartu Laululaval

36,00 38,00 

Tootekood: Jaanipaev Kategooria:

Kirjeldus

Jaanituli 2024 Tartu Laululaval

23. juunil saab jaanipäeva veeta Tartu Laululaval koos suurepärase muusikaga! Lavale astuvad FIX ja Maarja-Liis Ilus, 35. tegutsemisaastat tähistav Väikeste Lõõtspillide Ühing koos Marko Matverega ning ühise kavaga Jaan Sööt, Mikk Saar, Pääru Oja ja Allan Vainola, keda saadavad Jaak Lutsoja ja Indrek Kruusimaa. Õhtul süüdatakse tuli ka laululava tuletornis.

FIX esineb sel õhtul oma aegumatute lauludega ning teiste seas kõlavad armastatud palad nagu „Grammofon“, „Tsirkus“ ja loomulikult ka ajakohane hitt „Jaanipäev“. FIXiga koos astub üles ka lauljanna Maarja-Liis Ilus, et esitada koos legendaarse bändiga mõned lood.

Marko Matvere ja VLÜ tähistavad sel aastal 35. sünnipäeva ning jaaniõhtul saab kuulda nende rahvalikku tantsumuusikat ja meremehe laule, aga ka lugusid uuelt albumilt. Hoiatus – võib tekkida vastupandamatu kihk jalga keerutada!

Jaanitulele lisab mõnusat atmosfääri Jaan Söödi, Mikk Saare, Pääru Oja ja Allan Vainola võrratu kooslus, kes esitavad kauneid lugusid nii üksteise repertuaaridest kui ka teisi südamelähedasi laule. Tegemist on tõeliselt erilise kavaga, kus kõik mehed ise ka pillid kätte haaravad, moodustades laval justkui pisikese kitarriorkestri.

See on imeline võimalus veeta jaanilaupäevaõhtu lõbusalt ja meeleolukalt, nautides samal ajal head muusikat!

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi ning muuta hindu ette teatamata.

Lisainfo

Kuupäev

23. juuni

Algus

19:00

Asukoht

Tartu Laululava

Vali pilet

38 € tavapilet, 36 € õpilane/tudeng/pensionär