Kummardus Sulle, Queen 23.04

68,00 

Tootekood: queen 2304 Kategooria:

Kirjeldus

Kummardus Sulle, Queen

See naistepäev tuleb rajumalt kui kunagi varem, sest neli fantastilist lauljat koos saatebändiga teevad kummarduse läbi aegade ühele kuulsaimale ning edukaimale bändile Queen.
See kõmuline, kuid kahtlemata erakordne bänd on aastakümnete jooksul loonud palju hitte, mis tänaseni on rahva seas au sees ning neid teavad nii vanad kui noored. “Bohemian Rhapsody”, “We Will Rock You”, “Don’t Stop Me Now”, “We Are The Champions”, “Another One Bites the Dust” ja “Somebody to Love” on vaid mõned pealkirjad Queeni repertuaarist, mis on hullutanud publikut.
Märtsis esitavad Queeni loomingut Pärnus, Moostes, Tartus ja Tallinnas meie oma suurepärased artistid Alika, Koit Toome, Ott Lepland ja Madis Arro koos professionaalse livebändiga. Kõlab valik legendaarse rokkbändi repertuaarist ning laulud saavad kodumaiste muusikute esituses uue ja omanäolise kõla nii sooloetteastetes, duettides kui ühise bändina.
See on suurepärane võimalus tulla naistepäeva tähistama koos parima muusikaga, sest kahtlemata on tegu aasta ühe põnevaima kontserdikavaga, mida lihtsalt peab kuulama tulema!

07.03 kl 19 – Pärnu kontserdimaja
08.03 kl 19 – Mooste Folgikoda
09.03 kl 15 – Tartu, Vanemuise kontserdimaja Lisakontsert
09.03 kl 19 – Tartu, Vanemuise kontserdimaja
10.03 kl 19 – Tallinn, Alexela kontserdimaja
10.04 kl 19 – Tartu / Vanemuise kontserdimaja Lisakontsert
11.04 kl 19 – Pärnu / Pärnu kontserdimaja Lisakontsert
23.04 kl 19 – Tallinn, Alexela kontserdimaja Lisakontsert

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi ning muuta hindu ette teatamata.

Lisainfo

Kuupäev

23. aprill

Algus

19:00

Asukoht

Tallinn, Alexela kontserdimaja

Vali pilet

8. rida 68€