„Valgeid roose“

22,00 24,00 

Tootekood: puka Kategooria:

Kirjeldus

Evald Raidma ja Puka meeskvartett – naistepäevakontsert „Valgeid roose“

7. märtsil annavad ERMis naistepäevakontserdi „Valgeid roose“ Evald Raidma ja Puka meeskvartett.

FIXi liige, muusik ja muusikaõpetaja Evald Raidma alustas klaveriõpinguid juba 6-aastaselt ning laulma hakkas vist lausa samal ajal kui rääkima. Kui paljudele seostub Raidma nimi eelkõige ansambliga FIX, siis tegelikult on mees muusikaga seotud mitmeti: õpetaja, kontsertmeistri ja salongimuusikuna ning lisaks valdab ta mitmeid instrumente.

Evald mängib ansamblis FIX aastast 1972 ning on olnud paljude FIXi lugude arranžeerija ja põhiline solist. Ta on kirjutanud ise laule ja andnud välja oma albumi. Samuti on ta töötanud mitmetes teatrites ning olnud veel ansamblites Kuldne Trio, Günf, Simple Man, Eve Projekt ja Melody. Lisaks muusikaõpetaja tööle juhendab ta Puka meesansamblit, naisansamblit ja segakoori U-Tuur ning on tegev mitmes rahvamajas.

Sellel kontserdil saab kuulda kauneid eestikeelseid laule Evald Raidma ja tema juhendatud ning lausa „Aktuaalses kaameras“ kajastatud Puka meeskvarteti esituses. Ansambli repertuaaris on sadu laule, mida kõik teavad ja kaasa laulda oskavad, ning sel õhtul kõlavad neist kõige romantilisemad! Teiste seas tulevad esitusele Kustas Kikerpuu ning FIXi lood, kõlavad laulud „Mu süda oled Sa“, „Ammu tunnen Sind“, „Tähtede poole“, „Päike ikka paistma jääb“, „Tuulehoog“, „Grammofon“, „Märtsis algas mai“, „Mis värvi on armastus“ jpt tuntud palad. Ja loomulikult lauldakse ka Tarmo Pihlapi armastatud lugu „Valgeid roose“.

Tule ja kuula võimsaid meeshääli!

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi ning muuta hindu ette teatamata.

7. märts kl 19 – Tartu, ERM, Hurda saal

Lisainfo

Kuupäev

7. märts

Algus

19:00

Asukoht

Tartu, ERM

Vali pilet

24 € tavapilet, 22 pensionär