Puuluup 17.12

42,00 

Tootekood: puuluup 17 42 Kategooria:

Kirjeldus

Puuluup „Suusahooaja avamine“

Detsembris annab Puuluup meeleolukad aastalõpukontserdid, kus ühtlasi tähistatakse ka eestlastele südamelähedase spordiala – suusatamise – hooaja algust!
Bändi liikmed on ise öelnud, et väga suur osa nende lauludest on pühendatud spordile ning eelkõige just suusatamisele. Seetõttu on paslik neid esitada just siis, kui lumi on vaikselt maad katmas ning eestlased juba suusaradadele kibelevad.
Puuluup koosneb kahest muusikust – Ramo Teder (sooloartistina Pastacas) ja Marko Veisson, kes on ka antropoloog ja õppejõud – ning bänd ristab oma loomingus Hiiu kandleid elektroonikaga. Nende muusikat iseloomustab pärimuse ja kaasaegsete muusikastiilide piiridel kõikumine, kasutades lisaks Hiiu kandle mahedale helile alternatiivseid mängutehnikaid ja heli tekitamise võimalusi. Samuti ilmestavad bändi laule erakordselt head sõnad, mis on sisukad ning lauludes kõlavad ka erinevad keeled.
Nende esimene album „Süüta mu lumi” ilmus 2018. aastal ning teine album „Viimane suusataja“ 2021. aastal. Laivkoossseisuna on bänd andnud kontserte juba üle 7 aasta. Lisaks arvukatele esinemistele Eestis on nad üles astunud USAs, Hiinas, Saksamaal, Soomes, Tšehhis, Ungaris, Poolas, Rootsis, Leedus ja Lätis.

Kuula:
„Viimane suusataja“
„Süüta mu lumi“

16.12 kl 19 – Pärnu kontserdimaja
17.12 kl 19 – Tartu, Vanemuise kontserdimaja
18.12 kl 18 – Haanja rahvamaja
28.12 kl 19 – Vihula mõisa kontserdisaal
29.12 kl 19 – Tallinn, Kumu auditoorium
30.12 kl 19 – Otepää kultuurimaja

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi ning muuta hindu ette teatamata.

Lisainfo

Kuupäev

17. detsember

Algus

19:00

Asukoht

Vanemuise kontserdimaja

Vali pilet

42 € täispilet